preloader

DAAMINET...

درباره دامینت

image
درباره ما

دامینت، ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و آموزشی حوزه دام

سایت تخصصی دامی نت با هدف اطلاع رسایی چند رسانه ای و توزیع محتوی علمی و کابردی در زمینه تخصصی گوسفند،بز  وگاومیش فعالیت خودراآغاز نموده است.این هدف درراستای افزایش آگاهی عمومی و ، پرورش گاو تخصصی برای تمامی اقشار مخاطب ودر سطوح مقدماتی وپیشرفته شکل گرفته و با توجه به نیاز جامعه و بازخورد مخاطبان خود پیوسته جدید ترین موضوعات کاربردی را در اختیار اعضای خود قرار میدهد.
در این سایت تلاش شده تا از ارائه  اطلاعات غیر کاربردی و غیرعلمی خودداری شود وتمام متون و فیلمهای ارائه شده دارای منابع معتبرعلمی باشند.تمامی فیلمه ابازیرنویس یا دوبله فارسی در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد تا استفاده از آن برای کاربران عزیز سهل وآسان باشد. در این راستا دامی نت خود را درقبال کیفیت مطالب ارائه شده در سایت مسئول میداند و بر اساس منشور اخلاقی خود انتشارهرگونه مطلب غیرمرتبط و غیرعلمی راکنترل کرده ومانع نشر اطلاعات نادرست در بین کاربران میگردد.
تیم فنی پشتیبانی سایت با استفاده از تجربه و دانش ماهرترین متخصصین کشوردر تمام زمینه های مرتبط آماده ساعته خواهد بود و برای جلوگیری از سو استفاده 24 پاسخگویی به سوالات علمی و تخصصی کاربران به صورت سودجویان در سراسر کشور که از کمبود اطلاعات دامداران بهره میگیرند اطلاع رسانی های دقیق و کاربردی دراسرع وقت در اختیار کاربران گرامی قرارخواهد گرفت. از اهداف بسیار مهم این سایت امکان ایجاد مشاوره های خصوصی کاربران با متخصصین صنعت در راستای حل مشکلات کاربران گرامی است.دراین بخش علاوه بر معرفی متخصصان بومی هرمنطقه وایجاد ارتباط بین کاربران و آنها ازطریق سایت امکان ارتباط مستقیم کاربران بااین مشاوران مجرب جهت رفع نیاز های علمی هم فراهم شده است.
ازدیگر اهداف سایت حذف واسطه های سود جو در امر خرید و فروش دام و مرتبط کردن متقاضیان خرید دام به مراکز معتبر و تولیدکنندگان قابل اعتماد دام های سنگین و سبک با هدف سهولت امر خرید و همچنین حذف هزینه های  واسطه گری و دلالی و در نتیجه کمک اقتصادی به کاربران محترم است.
حوزه خدمات دامینت

خدمات دامینت به چهار حوزه اصلی تقسیم شده و در هر یک از حوزه های زیر قادر به ارائه خدمات مختلفی می باشد. جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما، میتوانید با ما در تماس باشید.

گاو

ارائه انواع خدمات بهداشتی، نگهداری و غیره به گاوهای شیرده و گوشتی.

گوسفند

تمامی خدمات مربوط به نگهداری، تولید مثل، تغذیه و بهداشت گوسفندان

گاومیش

گاومیش دام بومی و اصلی آسیا بوده كه به واسطه تولیدات با ارزش خود نقش بسزایی در اقتصاد روستائیان و پرورش دهندگان آن ایفا می كند.

بز

تمامی خدمات مربوط به نگهداری، تولید مثل، تغذیه و بهداشت گوسفندان